2017    2015    2014    2013    2012    2011   
Press

2017

Šesť televíznych projektov vybraných do MIDPOINT TV Launch 2018

MIDPOINT s veľkým potešením a cťou vyhlasuje šesť nových projektov, ktoré vybral pre ročník 2018 svojho medzinárodného programu zameraného na vývoj televíznych sérií MIDPOINT TV Launch, určeného pre mladých profesionálov v oblasti televíznej hranej tvorby. 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 19:26:54
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 19:26:54
Module start 'content'
Timing: May 26 2019 19:26:55
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 19:26:55
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 19:26:55
Script end

Main resources:

Total runtime0.2067 sec
Peak memory usage11,776.0000 KB
Database Queries67

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01820.0870 2,196.55474,904.5469
Module end 'content' 0.10520.1014 7,101.10163,292.2422
Script end 0.2066  10,393.3438 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00904.3579300.0003
Check MTime0.00401.9119300.0001
Mysql Total
Mysql_queries0.021110.2259670.0003
Looping result0.00130.6531670.0000
TS translator
TS init0.00572.761060.0010
TS cache load0.00160.797560.0003
TS context load0.00120.570660.0002
Template Total0.196194.930.0654
Template load0.01828.807830.0061
String conversion in template resource0.00070.3155260.0000
Template parser: create text elements0.01225.9042260.0005
Template parser: remove whitespace0.00321.5715260.0001
Template parser: construct tree0.052025.1700260.0020
Template load and register function0.00271.3156100.0003
Template processing0.177886.037330.0593
states
state_id_array0.00120.571530.0004
state_identifier_array0.00120.604440.0003
Override
Cache load0.00371.8080300.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00221.055750.0004
Fetch class attribute can translate value0.00070.354620.0004
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.034550.0000
XML
Image XML parsing0.00110.511920.0005
General
dbfile0.00050.2597100.0001
String conversion0.00020.0982280.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/frontpage.tpldesign/character/override/templates/full/frontpage.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/embed.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/embed.tplEdit templateOverride template
1content/view/embed.tplembed/vertically_listed_sub_items.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/embed/vertically_listed_sub_items.tplEdit templateOverride template
1node/view/line.tplline/article.tpldesign/character/override/templates/line/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 28
 Number of unique templates used: 26

Time used to render debug report: 0.0007 secs