Úvod / Press / 2011

2017    2015    2014    2013    2012    2011   
Press

2011

Program pre filmových profesionálov na Art Film Feste na vysokej európskej úrovni

Súčasťou programu Art Film Fest 2011 bude aj niekoľko aktivít a workshopov určených nielen pre filmových profesionálov, ale aj širšiemu okruhu návštevníkov festivalu zaujímajúcich sa o film a filmový priemysel.

Medzinárodný dramaturgický program MIDPOINT

Tlačová správa (Bratislava, 26. 4. 2011)

Úspešný štart dramaturgického programu MIDPOINT

Tlačová správa (Bratislava, 25. 10. 2010)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 20:22:36
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 20:22:36
Module start 'content'
Error: eZModuleFunctionInfo::execute May 26 2019 20:22:36
Function 'export_by_node' in module 'rss' did not return a result value
Timing: May 26 2019 20:22:36
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 20:22:36
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 20:22:36
Script end

Main resources:

Total runtime0.2996 sec
Peak memory usage13,056.0000 KB
Database Queries91

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02420.1636 2,196.56256,011.8984
Module end 'content' 0.18780.1117 8,208.46093,320.9844
Script end 0.2995  11,529.4453 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01545.1555310.0005
Check MTime0.00892.9600310.0003
Mysql Total
Mysql_queries0.046215.4198910.0005
Looping result0.00200.6573900.0000
TS translator
TS init0.00832.754870.0012
TS cache load0.00250.841070.0004
TS context load0.00190.624570.0003
Template Total0.275992.130.0920
Template load0.031210.399130.0104
String conversion in template resource0.00080.2505280.0000
Template parser: create text elements0.01474.9100280.0005
Template parser: remove whitespace0.00401.3257280.0001
Template parser: construct tree0.067922.6648280.0024
Template load and register function0.00451.4865110.0004
Template processing0.244781.654030.0816
states
state_id_array0.00190.632550.0004
state_identifier_array0.00180.589360.0003
Override
Cache load0.00993.2985370.0003
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00421.407150.0008
Fetch class attribute can translate value0.00090.294350.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.026350.0000
XML
Image XML parsing0.00190.618350.0004
General
dbfile0.00060.2169100.0001
String conversion0.00020.0773300.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
4node/view/line.tplline/article.tpldesign/character/override/templates/line/article.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1navigator/google.tpl<No override>design/standard/templates/navigator/google.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 37
 Number of unique templates used: 28

Time used to render debug report: 0.0007 secs