Úvod / Projekty / 2012 / FÓRUM 2012 - Propagácia projektov

2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012   
Projekty

FÓRUM 2012 - Propagácia projektov pripravovaných slovenských filmov na medzinárodnej úrovni

Podujatie FÓRUM je zamerané na podporu propagácie, prezentácie, potenciálnej koprodukcie, festivalovej stratégie a predaja slovenských filmov na medzinárodnom trhu. FÓRUM 2012 sa uskutoční v dňoch 19. – 22. 6. 2012počas 20. ročníka MFF Art Film Fest v Trenčianskych Tepliciach.

Komu je podujatie určené?

  • filmovým profesionálom – producentom celovečerných hraných filmov s pripravovaným projektom vo vývoji
  • filmovým profesionálom – producentom celovečerných hraných filmov s pripravovaným projektom vo výrobe
  • filmovým profesionálom bez projektu v štádiu, umožňujúcom prezentáciu
  • študentom a absolventom štúdia produkcie s absolventským projektom v štádiu prípravy
  • odbornej verejnosti, študentom, novinárom, hosťom a akreditovaným návštevníkom festivalu

Čo podujatie ponúka?

  • master classy renomovaných zahraničných lektorov
  • tréningy v pracovných skupinách, vedených lektormi a individuálne konzultácie pre vybraných účastníkov
  • PANEL pripravovaných slovenských hraných filmov

Uzávierka prihlášok: 23. 5. 2012.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 19:28:34
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 19:28:34
Module start 'content'
Timing: May 26 2019 19:28:34
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 19:28:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 19:28:35
Script end

Main resources:

Total runtime0.3429 sec
Peak memory usage12,288.0000 KB
Database Queries58

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.04580.1601 2,196.57035,304.3438
Module end 'content' 0.20590.1369 7,500.91413,398.8516
Script end 0.3428  10,899.7656 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01614.7000300.0005
Check MTime0.00621.8017300.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.02447.1035580.0004
Looping result0.00190.5647560.0000
TS translator
TS init0.01163.389570.0017
TS cache load0.00421.233270.0006
TS context load0.00310.909370.0004
Template Total0.282782.430.0942
Template load0.03189.273930.0106
String conversion in template resource0.00100.2894300.0000
Template parser: create text elements0.01725.0101300.0006
Template parser: remove whitespace0.00471.3660300.0002
Template parser: construct tree0.076822.4065300.0026
Template load and register function0.00611.7643100.0006
Template processing0.250873.136130.0836
states
state_id_array0.00080.230310.0008
state_identifier_array0.00090.268620.0005
Override
Cache load0.00561.6413420.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00130.375120.0006
Fetch class attribute name0.00160.460030.0005
XML
Image XML parsing0.00120.358720.0006
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.020230.0000
General
dbfile0.00090.2567100.0001
String conversion0.00030.0915320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article_mainpage.tpldesign/character/override/templates/full/article_mainpage.tplEdit templateOverride template
1parts/article/article_index.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/article/article_index.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1parts/article/page_navigator.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/article/page_navigator.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 36
 Number of unique templates used: 30

Time used to render debug report: 0.0007 secs