Úvod / Projekty / 2012 / MIDPOINT 2012 - Dramaturgický workshop pre profesionálov

2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012   
Projekty

MIDPOINT 2012 - Dramaturgický workshop pre filmových profesionálov

MIDPOINT je medzinárodný výukový program, ponúkajúci študentom i filmovým profesionálom dramaturgiu projektov a podporu v tvorivom procese vývoja diela. Workshop pre slovenských filmových profesionálov organizuje občianske združenie CHARACTER - Film Development Association v spolupráci s MIDPOINT: Central European Script Center.

MIDPOINT workshop pre filmových profesionálov sa bude konať v dňoch18. – 21. 6. 2012 počas 20. ročníka MFF Art Film Fest v Trenčianskych Tepliciach.

Komu je workshop určený?

  • výhradne slovenským filmovým profesionálom – autorom scenárov

Čo workshop ponúka?

  • dramaturgické konzultácie so skúsenými, medzinárodne uznávanými lektormi
  • príležitosť vyvíjať silné príbehy, reflektujúce unikátne lokálne témy s ambíciou osloviť publikum v zahraničí

Workshop bude prebiehať v slovenskom jazyku.

Požiadavky na prijatie:

  1. scenár celovečerného hraného filmu
  2. synopsa (v dĺžke max. 1 strany)
  3. CV scenáristu
  4. motivačný list scenáristu

Uzávierka prihlášok: 14. 5. 2012

Účastnícky poplatok (lektorský poplatok, ubytovanie, strava): 150 Eur

Podrobné informácie o projekte a prihlášku nájdete aj na:
www.midpointcenter.eu

Prihlášku spolu s materiálmi posielajte na: character@character-fda.eu

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 19:25:06
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 19:25:06
Module start 'content'
Timing: May 26 2019 19:25:06
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 19:25:06
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 19:25:06
Script end

Main resources:

Total runtime0.5065 sec
Peak memory usage12,544.0000 KB
Database Queries58

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.04150.3058 2,196.92195,415.5391
Module end 'content' 0.34730.1591 7,612.46093,399.5391
Script end 0.5064  11,012.0000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01573.1057300.0005
Check MTime0.00631.2486300.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.156130.8160580.0027
Looping result0.00200.3969560.0000
TS translator
TS init0.01202.364670.0017
TS cache load0.00440.869270.0006
TS context load0.00330.656470.0005
Template Total0.446788.230.1489
Template load0.03366.634230.0112
String conversion in template resource0.00120.2335330.0000
Template parser: create text elements0.01923.7923330.0006
Template parser: remove whitespace0.00531.0439330.0002
Template parser: construct tree0.085116.8088330.0026
Template load and register function0.00671.3198100.0007
Template processing0.413081.528030.1377
states
state_id_array0.00070.133610.0007
state_identifier_array0.00110.220920.0006
Override
Cache load0.00581.1400510.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00220.425320.0011
Fetch class attribute name0.00280.557930.0009
XML
Image XML parsing0.00210.417620.0011
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.013630.0000
General
dbfile0.00090.1757100.0001
String conversion0.00040.0729350.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article_mainpage.tpldesign/character/override/templates/full/article_mainpage.tplEdit templateOverride template
1parts/article/article_index.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/article/article_index.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/li.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/li.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/ul.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ul.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/ol.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/ol.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1parts/article/page_navigator.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/article/page_navigator.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 44
 Number of unique templates used: 33

Time used to render debug report: 0.0007 secs