Úvod / Projekty / 2012 / miniFÓRUM 2012

2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012   
Projekty

miniFÓRUM 2012

Pozývame Vás na miniFÓRUM – marketing a prezentácia fimového diela, workshop zameraný na stratégie filmového marketingu a prezentácie audiovizuálneho projektu. miniFÓRUM pripravuje občianske združenie Character – Film Development Association v spolupráci s Filmovou a televíznou fakultou VŠMU v Bratislave.

miniFÓRUM sa bude konať v dňoch 23. – 24. 2. 2012 v priestoroch FTF VŠMU na Svoradovej ulici 2 v Bratislave za účasti slovenských aj zahraničných lektorov.

Termín pre podanie prihlášok je predĺžený do 15. 2. 2012.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 19:44:06
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 19:44:06
Module start 'content'
Timing: May 26 2019 19:44:06
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 19:44:06
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 19:44:06
Script end

Main resources:

Total runtime0.2667 sec
Peak memory usage12,288.0000 KB
Database Queries58

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01960.1145 2,196.37505,197.8516
Module end 'content' 0.13410.1325 7,394.22663,397.0547
Script end 0.2666  10,791.2813 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01084.0335300.0004
Check MTime0.00501.8731300.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.02449.1641580.0004
Looping result0.00170.6389560.0000
TS translator
TS init0.00853.176570.0012
TS cache load0.00240.883170.0003
TS context load0.00180.667870.0003
Template Total0.252594.730.0842
Template load0.02429.066330.0081
String conversion in template resource0.00090.3363280.0000
Template parser: create text elements0.01696.3374280.0006
Template parser: remove whitespace0.00491.8261280.0002
Template parser: construct tree0.070626.4842280.0025
Template load and register function0.00311.1669100.0003
Template processing0.228285.549630.0761
states
state_id_array0.00040.146610.0004
state_identifier_array0.00060.217820.0003
Override
Cache load0.00331.2299310.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00150.565420.0008
Fetch class attribute name0.00301.133130.0010
XML
Image XML parsing0.00120.459220.0006
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.025830.0000
General
dbfile0.00070.2583100.0001
String conversion0.00030.1065300.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article_mainpage.tpldesign/character/override/templates/full/article_mainpage.tplEdit templateOverride template
1parts/article/article_index.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/article/article_index.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1parts/article/page_navigator.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/article/page_navigator.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 30
 Number of unique templates used: 28

Time used to render debug report: 0.0006 secs