Úvod / Projekty / 2017 / MIDPOINT 2017 - Intensive SK

2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012   
Projekty

MIDPOINT 2017 - Intensive SK

MIDPOINT Intensive SK 2107 je zameraný na vývoj celovečerných hraných filmov a určený slovenským scenáristom - profesionálom.

Uzávierka prihlášok: 26. 5. 2017

MIDPOINT Itensive SK 2107 je zameraný na vývoj celovečerných hraných filmov a určený slovenským scenáristom – profesionálom. Pozostáva z prednášky, skupinovej analýzy a individuálnych konzultácií s lektorom. Pracuje s tvorivým tímom pozostávajúcim zo scenáristu a producenta, s príp. účasťou režiséra. Prebieha v slovenskom jazyku.

Práca na workshope bude vychádza z princípu analýzy konkrétneho scenára a zahŕňa odbornú prednášku. Prebieha formou diskusie v menšej skupine a jeho súčasťou sú aj individuálne stretnutia s lektorom. Po skončení workshopu dostanú účastníci navyše možnosť on-line konzultácie novej verzie scenára.

Program na Slovensku organizuje občianske združenie CHARACTER – Film Development Association v spolupráci s MIDPOINT. 

Termín: 5. –  11. novembra 2017 

Miesto: TBC, Slovenská republika

Uzávierka prihlášok: 26. 5. 2017

Cieľová skupina: tvorivá dvojica scenárista – producent, prípadne režisér ak je už súčasťou projektu (nie viac než 3 osoby na jeden projekt)

Účastnícky poplatok: 300 € / účastník

Poplatok zahŕňa lektorné, ubytovanie, stravu na Workshope a festivalovú akreditáciu. Cestovné náklady nie sú hradené.

Prihláška: na stiahnutie na webstránke MIDPOINT

www.midpoint-center.eu

midpointcenter@famu.cz

Projekt finančne podporili: Audiovizuálny fond

Partneri projektu: CHARACTER – Film Development Association

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 20:00:02
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 20:00:02
Module start 'content'
Error: eZTemplate @ design/character/override/templates/full/article.tpl:43[12] May 26 2019 20:00:03
No such attribute for array(11): star_rating
Choose one of following: title, short_title, heading, intro, body,
                         enable_comments, image, caption, publish_date,
                         unpublish_date, tags
Warning: eZTemplate:attribute_view_gui @ design/character/override/templates/full/article.tpl:43[12] May 26 2019 20:00:03
Parameter attribute is not an object
Timing: May 26 2019 20:00:03
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 20:00:03
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 20:00:03
Script end

Main resources:

Total runtime0.3543 sec
Peak memory usage12,288.0000 KB
Database Queries52

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.02850.1451 2,196.55474,468.7891
Module end 'content' 0.17370.1805 6,665.34383,805.0313
Script end 0.3541  10,470.3750 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01514.2646300.0005
Check MTime0.00701.9842300.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.01664.6771520.0003
Looping result0.00180.5170500.0000
TS translator
TS init0.00962.705560.0016
TS cache load0.00250.714260.0004
TS context load0.00180.511560.0003
Template Total0.324791.630.1082
Template load0.035810.107530.0119
String conversion in template resource0.00110.3205280.0000
Template parser: create text elements0.01955.4970280.0007
Template parser: remove whitespace0.00541.5212280.0002
Template parser: construct tree0.082523.2842280.0029
Template load and register function0.00461.3010100.0005
Template processing0.288781.495530.0962
states
state_id_array0.00050.152710.0005
state_identifier_array0.00090.247020.0004
Override
Cache load0.00531.4867500.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00150.424020.0008
Fetch class attribute name0.00150.431920.0008
XML
Image XML parsing0.00170.469520.0008
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.021120.0000
General
dbfile0.00090.2676100.0001
String conversion0.00030.0974300.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tpldesign/character/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
10content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1parts/related_content.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/related_content.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 44
 Number of unique templates used: 28

Time used to render debug report: 0.0008 secs