Úvod / Projekty / 2017 / MIDPOINT Intensive @KVIFF 2017

2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012   
Projekty

MIDPOINT Intensive @KVIFF 2017

MIDPOINT Intensive @KVIFF 2017 je zameraný na vývoj celovečerných hraných filmových projektov skúsenejších tvorivých tímov scenáristov a producentov, vo forme individuálnych konzultácií s odborníkmi zo Sundance Institute.

Uzávierka prihlášok: 26. 5. 2017

MIDPOINT Intensive @KVIFF 2017 je zameraný na vývoj celovečerných hraných filmových projektov skúsenejších tvorivých tímov scenáristov a producentov, ktorí pochádzajú z regiónu strednej a východnej Európy, Balkánu, Turecka a krajín bývalého Sovietskeho zväzu.

MIDPOINT Intensive @KVIFF 2017 ponúka možnosť jedinečných individuálnych konzultácií scenára s dvoma odborníkmi zo Sundance Institute.

Prostredie MFF Karlovy Vary ponúka príležitosť nadviazať a rozvíjať kontakty v rámci východoeurópskeho regiónu, s možnosťou vychutnať si ponuku programu festivalu. V roku 2017 sa uskutoční druhé vydanie MIDPOINT Intensive @KVIFF.

Termín: 4. –  8. júla. 2017 

Miesto: Karlovy Vary, Česká republika (počas MFF Karlovy Vary)

Uzávierka prihlášok: 26. 5. 2017

Cieľová skupina: tvorivá dvojica scenárista – producent, prípadne režisér ak je už súčasťou projektu (nie viac než 3 osoby na jeden projekt)

Účastnícky poplatok: 600 € / účastník

Poplatok zahŕňa lektorné, ubytovanie, stravu na Workshope a festivalovú akreditáciu. Cestovné náklady nie sú hradené.

Prihláška: na stiahnutie na webstránke MIDPOINT

www.midpoint-center.eu

midpointcenter@famu.cz

Projekt finančne podporili: Ministerstvo kultúry ČR, Státní fond kinematografie

Partneri projektu: MFF Karlove Vary

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 20:06:37
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 20:06:37
Module start 'content'
Error: eZTemplate @ design/character/override/templates/full/article.tpl:43[12] May 26 2019 20:06:37
No such attribute for array(11): star_rating
Choose one of following: title, short_title, heading, intro, body,
                         enable_comments, image, caption, publish_date,
                         unpublish_date, tags
Warning: eZTemplate:attribute_view_gui @ design/character/override/templates/full/article.tpl:43[12] May 26 2019 20:06:37
Parameter attribute is not an object
Timing: May 26 2019 20:06:37
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 20:06:37
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 20:06:37
Script end

Main resources:

Total runtime0.3405 sec
Peak memory usage12,288.0000 KB
Database Queries52

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03790.1465 2,196.57034,468.5391
Module end 'content' 0.18440.1559 6,665.10943,805.0156
Script end 0.3403  10,470.1250 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01634.7844300.0005
Check MTime0.00742.1787300.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.01905.5664520.0004
Looping result0.00180.5372500.0000
TS translator
TS init0.00932.739360.0016
TS cache load0.00270.803860.0005
TS context load0.00190.560060.0003
Template Total0.296887.230.0989
Template load0.03229.449130.0107
String conversion in template resource0.00100.3050280.0000
Template parser: create text elements0.01825.3408280.0006
Template parser: remove whitespace0.00491.4376280.0002
Template parser: construct tree0.077922.8892280.0028
Template load and register function0.00511.5076100.0005
Template processing0.264577.689430.0882
states
state_id_array0.00060.184410.0006
state_identifier_array0.00080.249120.0004
Override
Cache load0.00591.7241500.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00180.516620.0009
Fetch class attribute name0.00160.482620.0008
XML
Image XML parsing0.00240.706120.0012
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.023220.0000
General
dbfile0.00110.3111100.0001
String conversion0.00030.0976300.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tpldesign/character/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
10content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1parts/related_content.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/related_content.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 44
 Number of unique templates used: 28

Time used to render debug report: 0.0009 secs