Úvod / Projekty / 2015

2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012   
Projekty

2015

Filmový projekt pre medzinárodný trh

Medzinárodný seminár
19. & 20. november 2015, Bratislava

Dvojdňový seminár Filmový projekt pre medzinárodný trh predstaví kompletný proces úspešného uvedenia filmového projektu do medzinárodného prostredia. Priblíži, čo všetko by malo byt súčasťou filmového balíka, ako písať krátke literárne útvary a kedy ktorý použiť, ako aj to, ako predstaviť projekt budúcemu publiku a ako vytvárať efektívne marketingové stratégie. Podujatie je primárne zamerané pre producentov, režisérov, scenáristov a filmových študentov.

Uzávierka prihlasovania: 12. november 2015

MIDPOINT 2015 - Medzinárodné dramaturgické workshopy

Medzinárodný vzdelávací program MIDPOINT: Central European Script Center je určený študentom a mladým filmovým profesionálom. Program vznikol v roku 2010 na pražskej FAMU a jeho cieľom je posilniť spoluprácu medzi scenáristami, režisérmi a producentmi v procese rozvoja filmového scenára. Do programu sa môžu prihlásiť filmoví tvorcovia s projektom prvého alebo druhého celovečerného projektu (hraný alebo animovaný) alebo s projektom animovaného filmu (absolventského alebo profesionálneho). Špeciálny follow-up program ponúka možnosť konzultácie aj bývalým účastníkom. 

Uzávierka prihlášok workshopov MIDPOINT: 23. 3. 2015 
Uzávierka prihlášok Follow-up platformy: 15. 5. 2015  

MIDPOINT 2015 - Dramaturgický workshop pre filmových profesionálov

Tvorivým dvojiciam scenáristov a producentov je určený trojdenný workshop zameraný na analýzu scenárov celovečerných hraných a animovaných filmov. Workshop bude prebiehať formou diskusie v menšej skupine, jeho súčasťou budú aj individuálne stretnutia s lektorom a odborná prednáška. 

Uzávierka prihlášok: 24. 5. 2015 

MIDPOINT 2015 - Story Launch

Program Story Launch je zameraný na vývoj epizodických televíznych seriálov, zložený z dvoch rezidenčných workshopov a určený scenáristom, producentom, režisérom, telvíznym producentom, televíznym dramaturgom a študentom. 

Uzávierka prihlášok: 22. 3. 2015 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 19:36:52
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 19:36:52
Module start 'content'
Error: eZModuleFunctionInfo::execute May 26 2019 19:36:52
Function 'export_by_node' in module 'rss' did not return a result value
Timing: May 26 2019 19:36:52
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 19:36:52
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 19:36:52
Script end

Main resources:

Total runtime0.4876 sec
Peak memory usage13,056.0000 KB
Database Queries93

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03060.2723 2,196.21096,055.6094
Module end 'content' 0.30290.1846 8,251.82033,325.9766
Script end 0.4875  11,577.7969 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01643.3648310.0005
Check MTime0.00711.4596310.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.067313.7955930.0007
Looping result0.00350.7213920.0000
TS translator
TS init0.01212.482070.0017
TS cache load0.00350.717670.0005
TS context load0.00260.543170.0004
Template Total0.456393.630.1521
Template load0.04278.751230.0142
String conversion in template resource0.00140.2889290.0000
Template parser: create text elements0.02414.9397290.0008
Template parser: remove whitespace0.00671.3669290.0002
Template parser: construct tree0.111822.9325290.0039
Template load and register function0.00661.3604110.0006
Template processing0.413584.802230.1378
states
state_id_array0.00360.746650.0007
state_identifier_array0.00360.733460.0006
Override
Cache load0.00861.7687440.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00571.176450.0011
Fetch class attribute can translate value0.00160.328750.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.027050.0000
XML
Image XML parsing0.00300.614850.0006
General
dbfile0.00090.1924100.0001
String conversion0.00040.0807310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/folder.tplextension/ezwebin/design/ezwebin/override/templates/full/folder.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezstring.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezstring.tplEdit templateOverride template
4node/view/line.tplline/article.tpldesign/character/override/templates/line/article.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/line.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/line.tplEdit templateOverride template
5content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1navigator/google.tpl<No override>design/standard/templates/navigator/google.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 40
 Number of unique templates used: 29

Time used to render debug report: 0.0008 secs