Úvod / Projekty / 2019 / MIDPOINT Intensive SK 2018

2019    2018    2017    2016    2015    2014    2013    2012   
Projekty

MIDPOINT Intensive SK 2018

Workshop zameraný na analýzu scenárov celovečerných hraných filmov vo vývoji určený slovenským filmovým profesionálom. Najlepší projekt získa možnosť účasti v programu MIDPOINT Feature Launch 2019, pokiaľ sa bude jednať o prvý či druhý celovečerný film.

Uzávierka prihlášok: 14. 9. 2018

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 19:27:48
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 19:27:48
Module start 'content'
Error: eZTemplate @ design/character/override/templates/full/article.tpl:43[12] May 26 2019 19:27:49
No such attribute for array(11): star_rating
Choose one of following: title, short_title, heading, intro, body,
                         enable_comments, image, caption, publish_date,
                         unpublish_date, tags
Warning: eZTemplate:attribute_view_gui @ design/character/override/templates/full/article.tpl:43[12] May 26 2019 19:27:49
Parameter attribute is not an object
Timing: May 26 2019 19:27:49
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 19:27:49
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Timing: May 26 2019 19:27:49
Script end

Main resources:

Total runtime0.3069 sec
Peak memory usage12,032.0000 KB
Database Queries52

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03170.1190 2,196.63284,438.1250
Module end 'content' 0.15070.1560 6,634.75783,807.1563
Script end 0.3067  10,441.9141 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01565.0716300.0005
Check MTime0.00642.0820300.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.01394.5309520.0003
Looping result0.00160.5163500.0000
TS translator
TS init0.01063.455860.0018
TS cache load0.00371.221060.0006
TS context load0.00280.907360.0005
Template Total0.271688.530.0905
Template load0.031810.355330.0106
String conversion in template resource0.00120.4066280.0000
Template parser: create text elements0.01755.7000280.0006
Template parser: remove whitespace0.00491.5975280.0002
Template parser: construct tree0.076224.8404280.0027
Template load and register function0.00601.9615100.0006
Template processing0.239778.102030.0799
states
state_id_array0.00020.072410.0002
state_identifier_array0.00040.118620.0002
Override
Cache load0.00501.6356310.0002
Sytem overhead
Fetch class attribute can translate value0.00160.523120.0008
Fetch class attribute name0.00150.473120.0007
XML
Image XML parsing0.00160.514920.0008
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.023520.0000
General
dbfile0.00080.2726100.0001
String conversion0.00030.1078300.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/article.tpldesign/character/override/templates/full/article.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
3content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1parts/related_content.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/related_content.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_toppath.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_toppath.tplEdit templateOverride template
1parts/path.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/parts/path.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 31
 Number of unique templates used: 28

Time used to render debug report: 0.0008 secs