Novinky

2019

Hrdinovia medzi nami

Projekt nadväzuje na televíznu sériu Biele vrany a hrdinovia medzi nami. V spolupráci s platformou Dokument na kolesách prinesie do miest po celom Slovensku filmy s diskusiami na dôležité spoločenské témy. Stredoškolákom budú venované špeciálne dopoludňajšie projekcie a večerné akcie v tom istom meste budú určené pre verejnosť. Každé premietanie bude spojené s diskusiou s odborníkmi, režisérmi a protagonistami filmov. Cieľom projektu je cez príbehy obyčajných ľudí, ktorí bojujú proti neduhom našej spoločnosti, inšpirovať k aktívnemu občianstvu a záujmu o veci verejné.

MIDPOINT Shorts 2019

Program MIDPOINT Shorts je určený filmovým tvorcom s profesionálnym krátkometrážnym filmom alebo s absolventským projektom.

Uzávierka prihlášok: 21. 9. 2018

MIDPOINT Intensive SK 2018

Workshop zameraný na analýzu scenárov celovečerných hraných filmov vo vývoji určený slovenským filmovým profesionálom. Najlepší projekt získa možnosť účasti v programu MIDPOINT Feature Launch 2019, pokiaľ sa bude jednať o prvý či druhý celovečerný film.

Uzávierka prihlášok: 14. 9. 2018

MIDPOINT TV Launch 2019

Program MIDPOINT TV Launch 2019 je zameraný na vývoj mini-seriálov, web-seriálov a epizodických televíznych seriálov a zameriava sa predovšetkým na účastnícke tímy scenáristov s producentom, príp. aj režisérom, pochádzajúcich zo strednej a východnej Európy. Novinkou je aj tréning televíznych dramaturgov.

Uzávierka prihlášok: 21. 9. 2018

MIDPOINT Feature Launch 2019

MIDPOINT Feature Launch je určený filmovým tvorcom s projektom prvého alebo druhého celovečerného filmu, ako aj mladým dramaturgom. K dispozícii by mala byť prvá verzia scenára alebo rozšírený námet v pokročilom štádiu rozpracovania.

Uzávierka prihlášok: 21. 9. 2018

Partneri AVF MIDPOINT Visegrad Fund SFU HitchHiker CINEMA Nadacia TB OSF EEA Grants BSK

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Debug: eZMySQLDB::query(0.000 ms) query number per page:0 May 26 2019 19:26:10
SET NAMES 'utf8'
Timing: May 26 2019 19:26:10
Module start 'content'
Timing: May 26 2019 19:26:10
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText May 26 2019 19:26:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZTags'
Error: eZTemplate May 26 2019 19:26:10
No such attribute for array(1): 1
Choose one of following: 0
Timing: May 26 2019 19:26:10
Script end

Main resources:

Total runtime0.2995 sec
Peak memory usage12,544.0000 KB
Database Queries95

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01910.1554 2,141.21885,691.3359
Module end 'content' 0.17440.1249 7,832.55473,263.2266
Script end 0.2994  11,095.7813 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.01173.8934300.0004
Check MTime0.00511.7131300.0002
Mysql Total
Mysql_queries0.00923.0720950.0001
Looping result0.00230.7534940.0000
TS translator
TS init0.00953.165570.0014
TS cache load0.00321.059770.0005
TS context load0.00260.853170.0004
Template Total0.292497.630.0975
Template load0.02498.309730.0083
String conversion in template resource0.00100.3263290.0000
Template parser: create text elements0.01836.1158290.0006
Template parser: remove whitespace0.00491.6350290.0002
Template parser: construct tree0.075225.1105290.0026
Template load and register function0.00321.0846100.0003
Template processing0.267489.275830.0891
states
state_id_array0.00120.413870.0002
state_identifier_array0.00120.384480.0001
Override
Cache load0.00491.6405530.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00270.889290.0003
Fetch class attribute can translate value0.00110.352660.0002
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00010.048890.0000
XML
Image XML parsing0.00240.797360.0004
General
String conversion0.00030.0994310.0000
dbfile0.00060.203890.0001
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

CSS/JS files loaded with "ezjscPacker" during request:

CacheTypePacklevelSourceFiles
CSS0extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/core.css
design/standard/stylesheets/debug.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/pagelayout.css
extension/ezwebin/design/ezwebin/stylesheets/content.css
extension/ezwt/design/standard/stylesheets/websitetoolbar.css
CSS0design/character/stylesheets/site-content.css
design/character/stylesheets/site-colors.css
design/character/stylesheets/classes-colors.css
JS0extension/ezwebin/design/ezwebin/javascript/insertmedia.js

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/frontpage.tpldesign/character/override/templates/full/frontpage.tplEdit templateOverride template
7content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/embed.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/embed.tplEdit templateOverride template
1content/view/embed.tplembed/horizontally_listed_sub_items.tpldesign/character/override/templates/embed/horizontally_listed_sub_items.tplEdit templateOverride template
5node/view/horizontallylistedsubitems.tplhorizontallylistedsubitems/article.tpldesign/character/override/templates/horizontallylistedsubitems/article.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
9content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
4content/datatype/view/ezxmltags/strong.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/strong.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/literal.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltags/literal.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1page_head_displaystyles.tpl<No override>design/standard/templates/page_head_displaystyles.tplEdit templateOverride template
1page_head.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head.tplEdit templateOverride template
1canonical_link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/canonical_link.tplEdit templateOverride template
1link.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/link.tplEdit templateOverride template
1page_head_style.tpl<No override>design/character/templates/page_head_style.tplEdit templateOverride template
1page_head_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_head_script.tplEdit templateOverride template
1page_header.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header.tplEdit templateOverride template
1page_header_languages.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_languages.tplEdit templateOverride template
1page_header_links.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_links.tplEdit templateOverride template
1page_header_logo.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_logo.tplEdit templateOverride template
1page_header_searchbox.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_header_searchbox.tplEdit templateOverride template
1page_topmenu.tpl<No override>design/character/templates/page_topmenu.tplEdit templateOverride template
1menu/flat_top.tpl<No override>design/character/templates/menu/flat_top.tplEdit templateOverride template
1page_mainarea.tpl<No override>design/character/templates/page_mainarea.tplEdit templateOverride template
1page_footer.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer.tplEdit templateOverride template
1page_footer_script.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/page_footer_script.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
1setup/clear_cache.tpl<No override>design/standard/templates/setup/clear_cache.tplEdit templateOverride template
1setup/quick_settings.tpl<No override>design/standard/templates/setup/quick_settings.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 50
 Number of unique templates used: 29

Time used to render debug report: 0.0008 secs